Gmina Świlcza

LP. PLACÓWKA ADRES OPIEKUN
1 Przedszkole Publiczne im. Jana Pawła II
w Bratkowicach
36–055 Bratkowice 348
tel. 017 85 51 434
email: ppbratkowice@op.pl
mgr DOROTA BARAŃSKA
(pedagog)
2 Przedszkole Publiczne w Świlczy 36–072 Świlcza116A
tel. 017 85 60 776
email: przedszkole@swilcza.com.pl 
mgr DOROTA BARAŃSKA
(pedagog)
3 Publiczne Przedszkole w Trzcianie
36–071 Trzciana 193b
tel. 017 85 14 024
email: przedszkole.trzciana@gmail.com 
mgr KATARZYNA NIEWIŃSKA (neurologopeda)
mgr MAGDALENA GROT-MROZICKA
4 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bratkowicach
z oddziałem przedszkolnym
36-055 Bratkowice 398
tel. 017 85 51 007
email: zsbratkowice@wp.pl 
mgr DOROTA BARAŃSKA
(pedagog)
5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II  w Bratkowicach
z oddziałem przedszkolnym
Bratkowice 606, 36–055 Bratkowice
tel. 017 85 51 009
email: sp2.bratkowice@swilcza.com.pl
mgr DOROTA BARAŃSKA
(pedagog)
6 Niepubliczna Szkoła w Bratkowicach   mgr ANETA ADAMCZUK
(psycholog)
7 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Konopnickiej
w Mrowli
z oddziałami przedszkolnymi
Mrowla 51, 36–054 Mrowla
tel. 017 85 53 591
email: spmrowla@gmail.com 
mgr ANETA ADAMCZUK
(psycholog)
8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego
w Świlczy
Świlcza 336, 36-072 Świlcza
tel. 017 85 60 795
email:
sp.swilcza@swilcza.com.pl 
mgr DOROTA BARAŃSKA
(pedagog)
9 Szkoła Podstawowa w Trzcianie
z oddziałami przedszkolnymi
36-071 Trzciana 168
tel. 017 85 14 094
email: sp.trzciana@swilcza.com.pl 
mgr MAGDALENA WOJTUCH
(psycholog)
10 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Dąmbskiego w Rudnej Wielkiej
z oddziałami przedszkolnymi
36-054 Mrowla, Rudna Wielka 60
tel. 017 85 53 245
email: rudna@wp.pl
mgr DOROTA BARAŃSKA
(pedagog)
11 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
i Niepubliczne Przedszkole w Błędowej Zgłobieńskiej
Błędowa Zgłobieńska 99, 36–071 Trzciana
tel. 017 71 01 794
email: szkola@bledowazglobienska.eu
mgr KATARZYNA JOCHYMEK
(psycholog)
12 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
w Bratkowicach
Bratkowice 150, 36-055 Bratkowice
tel. 17 85 51 004
email: sp3bratkowice@o2.pl 
mgr DOROTA BARAŃSKA
(pedagog)
13 Zespół Szkół w Dąbrowie
– PP
– SP
Dąbrowa 51, 36-071 Trzciana
tel. 017 85 14 028
email:zs.dabrowa@swilcza.com.pl
mgr ANETA ADAMCZUK
(psycholog)
14 Zespół Szkół Techniczno – Weterynaryjnych
w Trzcianie
Trzciana 193, 36-071 Trzciana
tel. 017 85 14 077
email: zstw-trzciana@wp.pl
dr MAŁGORZATA PÓŁTORAK
(pedagog)
15 SOSW im. Kornela Makuszyńskiego
w Mrowli
Mrowla 79C,  36-054 Mrowla
tel. 17 85 53 576
MAGDALENA GROT-MROZICKA