SPOTKANIA Z DYREKTORAMI PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

Informujemy, że w dniach 25 i 26 września 2017 r. w godzinach 9.00 – 11.00 i 12.00 – 14.00 w sali konferencyjnej Poradni odbędą się spotkania z dyrektorami placówek oświatowych powiatu rzeszowskiego.

Celem spotkania jest prezentacja oferty Poradni w roku szkolnym 2017/2018, omówienie zmian w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w świetle nowych przepisów oświatowych, diagnoza potrzeb przedszkoli, szkół i placówek oświatowych powiatu rzeszowskiego oraz omówienie zasad wzajemnej współpracy.

Zaproszenia oraz szczegółowe informacje wraz z planem spotkania i terminami dla konkretych placówek zostaną przesłane na adres e-mail wszystkich placówek.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wicedyrektor PPP Nr 1 w Rzeszowie                     Dyrektor PPP Nr 1 w Rzeszowie

Małgorzata Zaborniak-Sobczak                               Magdalena Grot-Mrozicka